BLOG ZAWIESZONY
NIE USUWAM NA PROŚBĘ CZYTELNIKÓW

o mnie

Przydałoby się coś powiedzieć o sobie nowym czytelnikom...
Tutaj znajdziecie podstawowe informacje o mnie i o tym, czym jest dla mnie blog i blogowanie, oraz linki do wpisów, gdzie znajduje się więcej informacji na mój temat.

nin | wrv | INFP-T | 16 | pl

W internecie przedstawiam się jako wervuio/madcalanchoe, jednak  moje prawdziwe imię to Nina. Możecie zwracać się do mnie po imieniu, używając nicku czy skrótów - jest mi to obojętne. Jedyne zdrobnienie mojego imienia, którego nie znoszę, to "Ninka", więc uznajemy to za zakazane słowo.
INFP-T to mój typ osobowości - inaczej pośrednik.
Mój wiek nie jest żadną tajemnicą - mam 16 lat, jestem zodiakalnym rakiem, urodziłam się w czerwcu 2001 roku. Mimo takiego wieku często czuję się jakby czas zatrzymał się dla mnie w momencie gdy miałam 12/13 lat, ale zdarza mi się zachowywać jak ludzie po 30-stce.
Mieszkam w Polsce, w strefie nadgranicznej - województwo małopolskie. Całe życie spędziłam na wsi.

Obecnie uczęszczam do klasy pierwszej liceum ogólnokształcącego na profilu lingwistycznym [ang-pol-geo].

dowiedz się więcej

blogowanie - dlaczego chrysiridia?
chrysiridia riphearia - nawet ja przyznam, że to nie jest najlepsza nazwa bloga, jaką można było wybrać 
Kiedy jednak po wielu porażkach [miałam kilka blogów przed tym, i wszystkie porzuciłam] chciałam wreszcie wziąć się za blogowanie na poważnie, postanowiłam nie wybierać oczywistej nazwy [np. ninaleksandrabloguje, z moim ówczesnym nickiem]. Było ku temu kilka powodów - nie chciałam, żeby na bloga mógł wejść każdy, więc wybrałam skomplikowaną nazwę [chociaż obecnie blog jest tak popularny, że napisany z błędem tak czy tak się wyświetla]. Kolejnym powodem była chęć bycia oryginalną za wszelką cenę - nie wiem, czy mi się to udało, ale chyba drugiego bloga z taką... dziwną nazwą nie znalazłam. Poniekąd chciałam też nie faworyzować żadnego języka - stąd martwa mowa, łacina.
Co oznacza  chrysiridia riphearia?
Na pierwszy rzut oka nic, jednak jest to łacińska nazwa pewnego motyla - uranii madagaskarskiej. Wybrałam ją, ponieważ motyl jest przepiękny, a po łacinie nie brzmiał źle.

ciekawostka: to nie tak, że od razu nauczyłam się pisać nazwę swojego bloga :') minęło sporo czasu, zanim byłam w stanie zapisać ją bezbłędnie bez patrzenia do atlasu motyli lub na link.

blogowanie - czym dla mnie jest?
jednym słowem - pasją
Imałam się wielu zajęć, zanim znalazłam te właściwe dla mnie. Chrysi to także nie pierwszy blog, który prowadzę, jednak na pewno jestem na niej aktywna najdłużej.
Blogowanie daje mi możliwość wyrażenia siebie, swojej opinii, pokazania się innym ludziom. W blog wkładam całe serce, jest dla mnie bardzo ważny, a dzięki komentarzom czytelników wiem, że to, co robię, nie idzie na marne, i naprawdę gdzieś tam są osoby, które interesuje to co mam do powiedzenia.

---------------------------------------------------------------------------------
na zakończenie
Ta strona to tylko ułamek tego, co znajdziecie na chrysi. Starałam się jak najkrócej i najdokładniej ująć w słowa to, co miałam Wam do przekazania - po więcej zapraszam do przeczytania postów. 
I pamiętajcie - jeśli coś za pierwszym razem nie wychodzi, nie znaczy, że za kolejnym także nie wyjdzie. Nic na siłę - jeżeli będziecie się do czegoś zmuszać, zamiast czerpać z tego przyjemność, wątpliwe jest, żebyście wytrzymali tak dłużej.


"I think we all see ourselves as the heroes in our own lives."
- Tom Hiddleston

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♦ jeśli odpowiadasz na czyjś komentarz, korzystaj z opcji "Odpowiedz", znajdującej się pod każdym komentarzem
♦ jeśli komentujesz jako Anonim, pamiętaj, żeby się podpisać [wystarczy mi nawet jedna literka]
♦ hejty - przeważnie je zostawiam, czasami zdarzy mi się odpowiedzieć
♦ szanuję konstruktywną krytykę, a nie zwyczajny hejt
♦ ostateczna decyzja, czy dany komentarz zostanie opublikowany, należy do mnie
♦ wulgaryzmy [akceptuję tylko te w obcym języku, np. angielski, niemiecki] - jeden/dwa ~ ok, co drugie słowo wymagające cenzury ~ niestety, albo użyjesz magii gwiazdek lub innych słów, inaczej komentarz raczej się nie pojawi
♦ "Super blog, wpadnij do mnie " - niestety, takich komentarzy nie publikuję